Ето вашето основно телевизионно ръководство за спорта на живо този уикенд · The42

Актуализирано пт 8:27 ч

петък

8.30 сутринта: Южна Африка срещу Бангладеш, 2-ри тест, D1 — Sky Sports Cricket

10.30: AFL, Geelong Cats срещу Brisbane Lions — BT Sport 2

11 сутринта: Световно първенство по билярд – Sky Sports Action

14.30 ч.: Колоездене, баски тур Етап 5 — Eurosport 1

13.45 ч.: Конни надбягвания, Aintree — UTV, Virgin Media One

14 часа: Голф, The Masters — Sky Sports Golf

7 вечерта: Северна Македония срещу Англия, квалификация за Световно първенство по футбол за жени 2023 – ITV4, ITV Hub

19.30 ч.: Австрия срещу Северна Ирландия, квалификация за Световно първенство по футбол за жени 2023 – BBC iPlayer, уебсайт на BBC

19.45 ч.: Уелс срещу Франция, квалификация за Световно първенство по футбол за жени 2023 – BBC Two Wales, BBC iPlayer, BBC Sport Website.

19.30 ч.: Сейнт Патрик Атлетик срещу Дъндалк, SSE Airtricity League Premier Division — RTÉ 2.

7 вечерта: Нюкасъл срещу Уулвс, Висша лига — Sky Sports Premier League, Sky Sports Ultra.

8 вечерта: Конахт срещу Лейнстър, Шампионска купа на Heineken — BT Sport 1.

събота

3.45 сутринта: Гран при на Австралия, тренировки и квалификации — Sky Sports F1

7 сутринта: AFL, Collingwood срещу West Coast – BT Sport ESPN

8.30 сутринта: Южна Африка срещу Бангладеш, 2-ри тест D2 — Sky Sports Cricket

10 сутринта: AFL, Ричмънд срещу Western Bulldogs — BT Sport 2

11 сутринта: Световно първенство по билярд — Sky Sports Action

12.00 ч.: Шефилд Юнайтед срещу Борнмут, Чемпиъншип — Sky Sports Football

12.30 ч.: Евертън срещу Манчестър Юнайтед, Висша лига — BT Sport 1, BT Sport Ultimate

12.30 ч.: Sale Sharks срещу Bristol Bears, Heineken Champions Cup – Channel 4, Virgin Media Two, BT Sport 3

13:00 часа: Бордо Беглес срещу Ла Рошел, Шампионска купа на Хайнекен – BT Sport ESPN

13:00 часа: Стормърс срещу Бикове; Акули срещу Лайънс, Обединено първенство по ръгби — TG4

13:00 часа: Кадис срещу Реал Бетис, Виляреал срещу Атлетик Билбао, Реал Мадрид срещу Хетафе — Ла Лига TV

14 часа: Конни надбягвания, Aintree Grand National — UTV, Virgin Media One.

14.30 ч.: Колоездене, баски тур Етап 6 — Eurosport 1.

15:00 часа: Голф, The Masters — Sky Sports Golf

15.10 ч.: Кардиф срещу Скарлетс, Обединено първенство по ръгби — BBC Two, Premier Sports 1

15.15 ч.: Тулуза срещу Ълстър; Ексетър Чийфс срещу Мюнстър — BT Sport 3

16.45 ч.: Англия срещу Уелс, Шест нации за жени – BBC 2, Virgin Media Two

17 часа: Литълуудс Ирландия финал на лигата camogie, Дивизия 2 – Антрим срещу Уексфорд, Дивизия 1 – Корк срещу Голуей – RTÉ 2.

17.15 ч.: Интер Милан срещу Верона, Серия А – ESPN

17.30 ч.: Астън Вила срещу Тотнъм Хотспър, Висшата лига — Sky Sports Висшата лига

19.45 ч.: Каляри срещу Ювентус, Серия А — BT Sport

8 вечерта: Реал Мадрид срещу Хетафе, Ла Лига – Premier Sports 2

неделя

3 сутринта: Александър Волкановски срещу Чан Сунг Юнг, UFC 273 Джаксънвил – BT Sport 1

4.30 сутринта: Гран При на Австралия, Мелбърн — Sky Sports F1

ВИЖТЕ СПОРТ
РАЗЛИЧНО

Приближете се до историите, които имат значение с изключителен анализ, прозрение и дебат в The42 Membership.

Станете член

6 сутринта: AFL, Hawthorn срещу St Kilda — BT Sport 2

8.30 сутринта: Южна Африка срещу Бангладеш, 2-ри тест — Sky Sports Cricket

10.15 часа: Колоездене, Обиколка на Турция Етап 1 — Eurosport 1

11 сутринта: Световно първенство по билярд — Sky Sports Action

11.30 часа: Сейнт Мирън срещу Рейнджърс, Шотландска Премиършип — Скай Спортс Футбол

13:00 часа: Монпелие срещу Арлекинс; Клермон срещу Лестър — BT Sport 3

14 часа: Норич Сити срещу Бърнли; Манчестър Сити срещу Ливърпул — Sky Sports Football

14 часа: Финали на Националната лига за жени на Lidl, Дивизия 2 – Арма срещу Кери, Дивизия 1 – Донегал срещу Мит – TG4

14.30 ч.: Арминия Билефелд срещу Байерн Мюнхен, Бундеслига — Sky Sports Football

15:00 часа: Фулъм срещу Ковънтри Сити, Чемпиъншип — Sky Sports Football Red Button

15:00 часа: Голф, The Masters — Sky Sports Golf

16.30 ч.: Ирландия срещу Италия, Шест нации за жени — RTÉ 2

19.45 ч.: Торино срещу Милан, Серия А — BT Sport 1

8 вечерта: Леванте срещу Барселона, Ла Лига — Premier Sports 1, La Liga TV

The42 е в Instagram! Докоснете бутона по-долу на телефона си, за да ни последвате!

.

Add Comment